Ahşap Fuar Standları

Ahşap fuar standları katıldığınız fuarlarda firmanızı en iyi şekilde temsil edecek ve prestij sağlayacak özel tasarım uygulamalardır. Ürün yelpazeniz ve bütçenize göre sizin için özel tasarlanmış bir ahşap stand fuarlarda bir adım öne çıkmanızı ve ziyaretçiler tarafından kolaylıkla fark edilmenizi sağlar.

Ahşap Stand Yapı Özellikleri

Sunta Lam Malzeme

Suntalam malzeme yeni nesil ve modern mobilya üretim biçimidir diyebiliriz. Çok çeşit renk yelpazesi vardır. Tek bir renge bağlı kalmadan tasarımda farklı renklerin kullanılabilmesini sağlar. Ahşap stand üretiminde en çok tercih edilen yapı malzemelerinden biridir. Dış yüzeyi boya gerektirmediği için hızlı üretim ve montaj kolaylığı sağlar.

Ham Sunta ve Boyalı

Ham sunta lamine kaplamasız ve desensiz bir malzemedir. Ham suntadan imal edilen fuar standları tasarıma uygun olarak boyanması gerekmektedir. Özellikle ek yerlerinin alçı sıvası yapıldıktan sonra boyama işlemi gerçekleştirilir. Alçı ve boya işlemlerinin uygulama ve kuruma süresi sebebiyle kurulum süreci daha uzundur.

Mdf Lam Malzeme

Mdf Lam yüzeyi lamine kaplanmış orta yoğunlukta lif levha olarak tanımlayabiliriz. Mdf malzeme suntaya göre çok daha sağlam ve uzun ömürlü olmasına rağmen ağır ve pahalı bir malzemedir. Sert bir malzeme olduğu için daha kaliteli ve kusursuz bir üretime olanak sağlar.

Referanslarımız

Bize Ulaşın

Tüm Sorularınız İçin Her Zaman Bize Ulaşabilirsiniz!

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.